Znamenie Vodnár kamene

Drahé kamene Vodnár

Vodnár znamenie

Vodnári sú znamením nezávislých, úprimných idealistov, ktorí sa neboja uskutočniť revolučnú zmenu. Ak sa vám podarí získať priateľstvo Vodnára, môžete sa tešiť na nečakané zážitky a inšpiráciu, ktorú vám títo nebojácni vizionári prinesú. Hoci ide o vzdušné znamenie, vodný živel spojený s Vodnárom symbolizuje spláchnutie všetkého starého a začiatok niečoho nového. Harmonizujúce náramky z drahých kameňov pre Vodnára zahŕňajú:

28.0  s DPH
39.0  s DPH
Novinka

Vodnári sú hlboko mysliaci a vysoko intelektuálni ľudia, ktorí radi pomáhajú druhým. Vodnári majú neuveriteľný talent vidieť svet bez predsudkov. Vďaka tomuto daru dokážu rozpoznať problémy, ktoré ostatní ľudia môžu prehliadnuť. Hoci sa Vodnári pomerne ľahko prispôsobujú svojmu okoliu, z času na čas podľahnú silnej túžbe od všetkého utiecť, pretože potrebujú načerpať energiu v samote.

Základné kamene pre Vodnára priradené podľa dátumu narodenia:

  1. Opál pomáha Vodnárom nájsť spriaznenú dušu.
  2. Fluorit podporuje a stimuluje Vodnárovu duchovnú slobodu.
  3. Apofylit prehlbuje napojenie s Vodnárovým vyšším ja.

Účinky jednotlivých kamenov na Vodnára:

Lapis Lazuli pomôže Vodnárom stimulovať ich múdrosť a tvorivosť.

Vodnári sa pri svojej snahe o inovácie a pokrok môžu stretnúť s mnohými výzvami a prekážkami a čierny turmalín im môže pomôcť chrániť ich pred týmito energiami a umožniť im zostať sústredení a motivovaní.

Acháty môžu Vodnárom pomôcť nastoliť emocionálny pokoj. Acháty môžu Vodnárom pomôcť vidieť svoj život a svet okolo seba z inej perspektívy, čo im umožní vidieť veci ako celok a nie len ako jednotlivé časti. To môže viesť k lepšiemu pochopeniu seba samého a svojho okolia, čo im umožní lepšie sa vyrovnať so životnými výzvami.

Granát pomôže Vodnárom bojovať s melanchóliou a tiež udržiavať vzťahy s ľuďmi, ktorých majú radi. Vodnárom môže tiež pomôcť lepšie pochopiť ich pocity a emócie, čo im umožní lepšie sa s nimi vyrovnať a prijať ich.

Chryzokol pomôže Vodnárom vyjadriť ich skúsenosti a tiež zrozumiteľnému odovzdaniu týchto skúseností ostatným ľuďom.

Avanturín všeobecne vo Vodnárovi stimuluje ich dobrodružnú časť povahy.

Modrý apatit umožní Vodnárom vidieť veci s nadhľadom a udržať pozitívny postoj k životu. Tento kameň môže Vodnárom pomôcť posilniť schopnosti kritického myslenia a získať hlbší pohľad na zložité problémy.

Angelit môže zlepšiť Vodnárovu intuíciu stimulovaním prepojenia s jeho vyšším ja. Angelit môže byť prospešný aj pre Vodnárov, ktorí môžu mať niekedy problém vyjadriť svoje pocity.

Vodnári sú známi svojimi výletmi do vlastných myšlienok a môžu ľahko stratiť kontakt s realitou. Skamenené drevo im pomôže uzemniť sa a opäť nájsť pevnú pôdu pod nohami.

Vyberajte náramky a ďalšie šperky pre Vodnára:

CELÚ PONUKU ŠPERKOV PRE VODNÁROV NÁJDETE TU