Náhrdelníky s kryštálmi: ako si vybrať?

Pravé prírodné kryštály nám môžu priniesť do života množstvo nových pocitov a významov, môžu sa stať nositeľmi našich hodnôt, prianí či túžob a môžu sa dokonca premeniť na naše osobné amulety a talizmany pre šťastie.

Náhrdelníky s kryštálmi pre ženy

Pre ňu – Harmónia krásy a pokoja

Naša kolekcia pre ženy oslavuje jemnú silu a intuitívnu gráciu ženskosti. Obklopte sa unikátnymi energiami starostlivo vybraných náhrdelníkov z minerálov, ktoré sú navrhnuté tak, aby obohatili Vašu dušu a podporili Vašu životnú cestu.

Náhrdelníky s kryštálmi pre mužov

Pre neho – Esencia sily a ochrany

Naša kolekcia náhrdelníkov s kryštálmi pre mužov obsahuje prírodné kamene navrhnuté tak, aby rezonovali s mužským duchom:

  • Náhrdelník s kryštálom – Obsidián: Obklopte sa ochrannou energiou obsidiánu. Tento silný kameň, známy pre svoje uzemňujúce vlastnosti, odpudzuje negativitu a uvoľňuje cestu pre osobný rast.
  • Náhrdelník s kryštálom – Nefrit: Nastolte rovnováhu s nefritom. Kameň harmónie a obnovy, nefrit podporuje emočnú pohodu a prináša pocit pokoja a vitality do vášho života.
  • Náhrdelník s kryštálom – Krištáľ: Rozjasnite svoju cestu s krištáľom. Tento prírodný minerál zosilňuje energiu, myšlienky a dokonca aj účinky ostatných kameňov. Zlepšujte koncentráciu a vnútornú harmóniu.
  • Náhrdelník s kryštálom – Labradorit: Vydejte sa na cestu transformácie s labradoritom, kameňom polárnej žiary. Je to, akoby ste nosili kúsok nočnej oblohy, žiariaci prísľubom dobrodružstva a sebapoznania.

kryštály na krk sú brúsené do šesťhranných tvarov, pretože šesť stien reprezentuje našich šesť čakier, siedmu korunnú čakru, v ktorej sídli naša intuícia, potom predstavuje samotný vrchol, ak chceme hrot, kryštálu. Avšak z hľadiska čakier je určite najdôležitejšia voľba samotného kameňa, ktorý pôsobí na čakru, ktorú chcete podporiť. Náhrdelníky a prívesky na krk so šesťhranným minerálom dokážu zosilňovať našu vnútornú silu a energiu a majú tiež pozitívny vplyv na našu koncentráciu a celkovú chuť do života.

Prívesky z drahých kameňov a prívesky z minerálov môžu tiež slúžiť ako osobný amulet, pokiaľ do nich vložíme vlastný zámer. Niekedy nie je ľahké vybrať pre seba či svojich blízkych ten správny minerál na krk. Riadiť sa môžete podľa mnohých odporúčaní, ale aj vlastnou intuíciou. Niektoré kamene sa spájajú s konkrétnymi znameniami zverokruhu, iné zase dokážu otvárať naše čakry a harmonizovať ich. Kamene na krk delíme aj na aktívnu, ktorá v nás prebúdza život, energiu a vitalitu, a neaktívnu, ktorá majú opačný upokojujúci a relaxačný vplyv.

Pozrite si celú ponuku z náhrdelníkov tu!