Certifikáty pravosti drahých kameňov

Samozrejmosťou pre nás je pravidelné testovanie pravosti drahých kameňov použitých v našich šperkoch. Robíme tak v spolupráci s poprednými českými geológmi a ďalšími odborníkmi v odbore. Certifikáty nie sú súčasťou predaja. Konkrétny produkt na ktorý bol robený certifikát slúži ako referenčná vzorka.

Nižšie nájdete znalecké posudky súdnym znalcom tých najvzácnejších minerálov v našej ponuke náramkov. Certifikáty sú vztiahnuté k našim referenčným vzorkám a nie sú súčasťou predaja, v prípade záujmu si ich možno vytlačiť. Na pravosti kameňov si zakladáme, a preto sú všetky kamene testované aj nami. Test prebieha pomocou špeciálneho prístroja na základe tepelnej vodivosti minerálu.

Certifikát pravosti alebo znalecký posudok, môže vystaviť za poplatok iba súdny znalec z odboru. Väčšinou sa používa na overenie pravosti šperkov vysokej hodnoty. Môžete sa stretnúť s tým, že Vám nejaké e-shopy ponúkajú vystavenie certifikátu. Tento dokument nemožno porovnávať a nemá rovnakú váhu certifikát vystavený súdnym znalcom.

63.0  s DPH
Zľava!
58.0  s DPH
54.0  s DPH
Novinka
59.0  s DPH
58.0  s DPH
45.0  s DPH
64.0  s DPH
Zľava!
32.0  s DPH
64.0  s DPH
41.0  s DPH
+
Nie je na sklade
52.0  s DPH
Celá ponuka šperkov tu