Znamenie Ryby kamene

Drahé kamene Ryby

Ryby znamenie

Ryby sú znamením snov a romantiky! Osoby narodené v tomto znamení sú fascinujúce svojím súcitným, láskavým a duchovným prístupom k životu. Ich najväčší dar však môže byť aj ich prekliatím, pretože Ryby často nesú na svojich pleciach ťarchu celého sveta. Majú takú vysokú mieru empatie, že problémy druhých berú na seba. Harmonizujúce náramky z drahých kameňov pre Ryby zahŕňajú:

Ryby sú spoľahlivé, verné a oddané. Neboja sa podať pomocnú ruku, kedykoľvek to ich priatelia potrebujú! Môžu však byť aj trochu temperamentné, agresívne alebo príliš emocionálne. Ryby majú tendenciu vyhýbať sa konfliktom. Ich prirodzený šarm a pokojná povaha im potom pomáhajú preplávať životom bez toho, aby okolo seba vyvolávali rozruch.

Základné kamene priradené podľa dátumu narodenia:

  1. Akvamarín chráni emocionálnu rovnováhu Rýb a poskytuje im upokojujúcu energiu.
  2. Moldavit odvracia pozornosť Rýb od materializmu.
  3. Kunzit nastoluje rovnováhu mezi emocemi a fyzickým tělem Rýb.

Účinky jednotlivých kameňov na Ryby:

Acháty pomáhajú Rybám zostať v prítomnosti a nestratiť sa v minulosti alebo budúcnosti. Acháty sú vhodné najmä pre Ryby, ktoré bojujú s nerozhodnosťou alebo im chýba smer v živote.

Fluorit pomáha Rybám odtrhnúť sa od neustáleho snívania a sústrediť sa na realitu, alebo dokonca aj v kombinácii s inými kameňmi, preniesť sny do reality.

Zafír pomáha rybám odpútať sa od zmätkov a ilúzií, ktoré môžu sprevádzať ich existenciu.

Morganit môže pomôcť Rybám vymaniť sa psychicky z role obete a prevziať kontrolu nad svojím životom. Je známe, že podporuje sebalásku a sebaprijatie a povzbudzuje Ryby, aby prijali svoje silné a slabé stránky.

Lepidolit veľmi prospešný pre Ryby vďaka jeho upokojujúcej energii.

Tyrkys upokojuje kolísavé nálady Rýb a pomáha im v živote prevziať opraty.

Ametyst je skvelým kameňom pre Ryby, pretože podporuje ich duchovný rast a posilňuje ich intuíciu. Posilnením intuície môžu Ryby viac dôverovať svojmu vnútornému hlasu a robiť lepšie rozhodnutia pre seba a svoje okolie.

Vyberajte náramky a ďalšie šperky pre Ryby:

32.0  s DPH
28.0  s DPH
63.0  s DPH
32.0  s DPH
Bestseller
33.0  s DPH
Novinka
+
Nie je na sklade
Celú ponuku šperkov pre znamenie ryby nájdete tu