Znamenie Rak kamene

Drahé kamene Rak

Rak znamenie

Raci sú citliví a empatickí ľudia, ktorí dokážu byť veľmi lojálni a oddaní.ochrancami svojich blízkych a poskytujú im bezpečie a pohodlie, ktoré sú potrebné na to, aby sa im darilo. Toto znamenie sa spája aj s vodou, čo odráža ich citlivú a intuitívnu povahu. Raci sú skutočnými majstrami emocionálnej inteligencie a majú vynikajúcu schopnosť vcítiť sa do druhých, čo je užitočné najmä pri riešení konfliktov a medziľudských vzťahov. Vďaka tejto schopnosti dokážu rozpoznať potreby svojich blízkych a poskytnúť im podporu a pochopenie, ktoré im pomôžu prekonať aj tie najťažšie životné situácie. Harmonizujúce náramky z drahých kameňov pre Raka zahŕňajú::

Raci sa môžu buď príliš upnúť na svoju minulosť, alebo sa nechať ovládnuť obavami a strachom z budúcnosti. To môže viesť k tomu, že sa nedokážu sústrediť na prítomný okamih. V neposlednom rade môžu byť Rakovia veľmi citliví na kritiku a odmietnutie, čo môže viesť k tomu, že sa uzavrú do seba a budú sa brániť novým skúsenostiam. Okrem toho môžu mať Rakovia sklon k prílišnej kritickosti voči sebe a iným, čo môže viesť k negatívnemu vnútornému dialógu a narušeným medziľudským vzťahom. Je pre nich dôležité nájsť rovnováhu medzi svojimi emóciami a rozumom, aby mohli naplno rozvinúť svoj potenciál a dosiahnuť svoje ciele.

Základné kamene pre Raka priradené podľa dátumu narodenia:

  1. Ruženín pomáha Rakom prijať samých seba takých, akí sú (podporuje sebalásku). Ruženín tak môže pomôcť zlepšiť medziľudské vzťahy a podporiť pocit harmónie.
  2. Labradorit slúži Rakom ako sprievodca do ich vlastného podvedomia, kde im môže pomôcť vyrovnať sa so skrytými traumami. Tento kameň tiež posilňuje intuíciu Rakov, vďaka čomu lepšie vnímajú svet okolo seba.
  3. Mesačný kameň môže Rakom pomôcť nájsť ich vnútorný rytmus. Tento kameň umožňuje Rakom lepšie vnímať svoje emócie a udržiavať ich v harmónii s mysľou.

Účinky jednotlivých kameňov na Raka:

Ametyst pomôže Rakom zmeniť negatívne myšlienky na pozitívne a vyrovnať ich emócie. Tento kameň dokáže upokojiť myseľ a podporiť duševnú stabilitu, čo Rakom umožní lepšie zvládať stresové situácie.

Karneol prináša Rakom odvahu a stálosť, dodáva im silu prekonať samých seba a sústrediť sa na prítomnosť. Karneol pre Rakov môže byť skvelým pomocníkom na ceste k osobnému rastu a úspechu.

Jantár môže Rakom dodať vnútornú silu, povzbudiť ich a predovšetkým im poskytnúť pocit istoty a bezpečia. Tento kameň má schopnosť odstraňovať negatívne energie a pomáha Rakom zbaviť sa starých blokov.

Selenit môže pomôcť uvoľniť emocionálne napätie a zabrániť akýmkoľvek prehnaným reakciám alebo precitliveným reakciám Raka. Selenit môže Rakovi tiež pomôcť prijať vlastné emócie a lepšie zvládať stresové situácie. Vďaka týmto vlastnostiam môže byť selenit pre Rakov užitočným nástrojom na dosiahnutie vnútorného pokoja a rovnováhy.

Malachit môže Rakom pomôcť potlačiť pocity žiarlivosti. Malachit môže Rakom tiež pomôcť vyjadriť svoje pocity a emócie a lepšie sa vyrovnať s vlastným vnútrom.

Iolit môže Rakom pomôcť zorientovať sa v živote, keď stratia orientáciu. Iolit môže Rakom tiež pomôcť prekonať dilemy pri rozhodovaní a získať nadhľad nad situáciami.

Beryl môže Rakom pomôcť bojovať s emocionálnou nestabilitou a náladovosťou. Beryl tiež pomáha pozerať sa na problémy objektívnejšie, čo môže Rakovi pomôcť lepšie pochopiť celkový kontext situácie.

Vyberajte náramky a ďalšie šperky pre Raka:

28.0  s DPH
+
Nie je na sklade
44.0  s DPH
New
66.0  s DPH
3 za cenu 2
153.0  s DPH
Zľava s kódom BF20
32.0  s DPH
New
41.0  s DPH
CELÚ PONUKU ŠPERKOV PRE ZNAMENIE RAKA NÁJDETE TU