Znamenie Lev kamene

Drahé kamene Lev

Lev znamenie

Lev – znamenie plné energie a sily. Vďaka nezničiteľnému sebavedomiu sa stáva prirodzeným vládcom, ktorý okolo seba šíri radosť a lásku. Dokáže čeliť výzvam s pozitívnym prístupom a odvahou. Lev sa nikdy nevzdáva svojej hrdosti a nerád sa podriaďuje vôli iných. V ideálnom prípade Lev využíva svoju vnútornú silu na to, aby inšpiroval ostatných a motivoval ich k väčším veciam. Keď vám Lev vstúpi do cesty, okamžite pocítite jeho prítomnosť a jeho energiu. Harmonizujúce náramky z drahých kameňov pre Leva zahŕňajú:

Zľava!
32.0  s DPH
64.0  s DPH

Lev môže oslniť svojou charizmou, autoritou a vodcovskými schopnosťami, ktoré mu prinášajú úspech v živote. Niekedy však pýcha a sebadôvera Leva môže spôsobiť aroganciu a nedostatok empatie voči ostatným. Môže byť tvrdohlavý a neochotný ustúpiť, čo môže viesť ku konfliktom s ostatnými. Levy tiež potrebujú veľa pozornosti, a ak nie sú za svoje úsilie náležite ocenení, môžu sa cítiť citovo zranení.

Základné kamene pre Leva priradené podľa dátumu narodenia:

  1. Chrysoberyl pomáha levom byť tolerantnejšími voči svojmu okoliu.
  2. Topás je skvelým talizmanom pre šťastie a priťahuje nové príležitosti. Topaz spôsobuje, že levy sú odvážnejšie a rozhodnejšie, čo im môže priniesť úspech v kariére i osobnom živote.
  3. Citrín vnáša svetlo do temných zákutí duše Leva. Pomáha zlepšiť náladu Levom, ktorí môžu mať sklon k depresiám.

Účinky jednotlivých kamenov na Leva:

Slnečný kameň dobíja telo Leva slnečnou energiou. Levy ako ohnivé znamenie prirodzene priťahuje živá energia slnečného kameňa.

Granát pomôže Levom zlepšiť a harmonizovať vzťahy s najbližšími. Levy sú známe svojím entuziazmom a energia granátu ho dokáže ešte viac podporiť.

Tigrie oko a jaspis „Dračia krv“ sú Levom nápomocné pri prekonávaní ťažkých životných prekážok, pomáhajú mu získať odvahu a sebadôveru. Vďaka týmto kameňom sa môžu Levy cítiť sebavedomejšie v akejkoľvek spoločenskej interakcii a môžu nadviazať nové medziľudské vzťahy.

Kunzit a rodochrozit učia Leva veľkorysosti, pokore, poddajnosti a posilňujú jeho schopnosť milovať. Poskytujú tiež väčšiu emocionálnu stabilitu, ktorá pomáha regulovať náladu a citové výkyvy Leva.

Rubín podporuje energiu a vitalitu Leva, pomáha mu zvládať výzvy a podporuje ho v osobnom raste. Tento kameň tiež podnecuje vášeň a tvorivosť.

Pietersit môže Levu pomôcť rozptýliť negatívne emócie, ako sú neistota a pochybnosti o sebe samom, a nahradiť ich pocitom vnútornej sily a odolnosti. To mu pomáha lepšie sa sústrediť na svoje ciele a naplniť svoje ambície.

Vyberajte náramky a ďalšie šperky pre Leva:

53.0  s DPH
58.0  s DPH
Zľava!
25.0  s DPH
28.0  s DPH
32.0  s DPH
66.0  s DPH
AKCIA 2+1 zadarmo!
+
Nie je na sklade
145.0  s DPH
CELÚ PONUKU ŠPERKOV NA ZNAMENIE LEVA NÁJDETE TU