Znamenie Váhy kamene

Drahé kamene Váhy

Váhy znamenie
Váhy sú nielen priateľské a ochotné, ale kladú veľký dôraz aj na udržiavanie harmonických medziľudských vzťahov. Ich zmysel pre spoločenské pravidlá a empatia sú ako dva kľúče, ktoré otvárajú dvere k ich diplomatickému talentu. Títo ľudia sú majstrami v nadväzovaní nových priateľstiev a majú schopnosť prispôsobiť sa akejkoľvek spoločenskej situácii. Harmonizujúce náramky z drahých kameňov pre Váhy zahŕňajú:

Novinka
59.0  s DPH
22.0  s DPH
39.0  s DPH

Váhy môžu byť také ústretové a ohľaduplné voči ostatným, že niekedy zabúdajú na svoje vlastné potreby a pocity. To môže viesť k hromadeniu ich vlastných problémov, až sa nakoniec pod ich ťarchou zrútia. Preto je pre ne veľmi dôležité nájsť rovnováhu medzi vlastným blahom a starostlivosťou o druhých. Váham sa pripisuje aj tradičný zmysel pre spravodlivosť. Veria, že s každým by sa malo zaobchádzať rovnako a spravodlivo. Ak sa ocitnú v negatívnom prostredí, môžu sa zrodenci Váh cítiť unavení a vyčerpaní. Uprednostňujú spoločnosť pozitívnych a optimistických ľudí, ktorí ich budú inšpirovať a motivovať.

Základné kamene pre Váhy priradené podľa dátumu narodenia:

  1. Serpentinit má na Váhy veľmi silný upokojujúci účinok, pomáha im udržať si pozitívny a vyrovnaný postoj aj v náročných situáciách.
  2. Smaragd prináša Váham motiváciu a zvýšenú intuíciu, čo im umožňuje byť najlepšou verziou samých seba.
  3. Jadeit pomáha Váham nájsť rovnováhu medzi ich emóciami a rozumom.

Účinky jednotlivých kameňov na Váhy:

Malachit posilňuje ich schopnosť konfrontovať sa s ostatnými a odvážne vyjadrovať svoje pocity bez strachu z odsúdenia. Dodáva im správnu dávku sebadôvery a pomáha im nájsť svoje vnútorné ja.

Lápis lazuli pomáha Váham zlepšiť ich intuíciu, vďaka čomu sú múdrejšie a rozhodnejšie v rôznych situáciách. Môže pomôcť Váham prekonať neistotu a získať väčšiu nezávislosť a sebadôveru.

Červený jaspis pomáha Váham posilniť ich bojovnosť, čestnosť a rozhodnosť pri riešení problémov. Môže im tiež pomôcť posilniť silu vôle a schopnosť premeniť myšlienky na činy.

Ametrín je jedným z najlepších kameňov pre rovnováhu. Pomáha Váham vniesť harmóniu do ich rozhodovania, ktoré potom bude v súlade s ich skutočným ja.

Labradorit môže Váham pomôcť nájsť rovnováhu, prekonať úzkosť a objaviť nové životné možnosti a inšpiráciu. Depresiu a úzkosť nahradí pocit nádeje a radosti.

Váhy často uprednostňujú potreby iných pred svojimi vlastnými – Tigrie oko im pomôže začať uprednostňovať vlastné záujmy. Tento kameň môže dodať Váham sebavedomie a sebadôveru, aby sa dokázali postaviť za svoje priania a potreby, čo môže mať v konečnom dôsledku pozitívny vplyv na ich vzťahy s inými ľuďmi.

Vyberajte náramky a ďalšie šperky pre Váhy:

39.0  s DPH
41.0  s DPH
3 za cenu 2
153.0  s DPH
32.0  s DPH
28.0  s DPH
CELOU NABÍDKU ŠPERKŮ PRO ZNAMENÍ VÁHY NALEZNETE ZDE