Škorpión

Drahé kamene Škorpión

Škorpión je znamenie, ktoré chce prebádať všetky skryté tajomstvá ľudskej existencie a spoznať tajomstvá života. Škorpióni majú extrémne veľkú vôľu, a keď si niečo zmyslia, nič ich nezastaví. Ich lačnosť po moci sa však môže vyvinúť do extrémnej podoby, kedy sa môže u Škorpiónov objavovať nedôvera, žiarlivosť, pomstychtivosť a sklony k manipulácii s druhými. Zrodenci Škorpióna sú vedení ich inštinktami a dokážu v pravý čas prijať správne rozhodnutia.
Sú tak intuitívni, že môžu ľahko odhadnúť zámery ostatných ľudí. Hoci sú v základe veľmi citliví a ohľaduplní, môžu sa stať nesmierne bezohľadnými, najmä ak majú prijať pevné rozhodnutia, v tento moment idú u Škorpiónov všetky emócie bokom.

Základné kamene priradené podľa dátumu narodenia:

  1. Granát
  2. Obsidián
  3. Malachit – detoxikuje Škorpiónovo srdce

Harmonizujúce kamene pre znamenie Škorpióna:

Chryzokol pomáha Škorpiónom prekonať životné prekážky a zažiariť.

Fluorit vyslobodzuje škorpióna zo starých vzorcov myslenia a pomáha mu slobodne utvárať svoj život.

Akvamarín pomáha Škorpiónom uvoľniť a uchovať emócie, ktoré môžu byť vďaka povahe Škorpiónov skryté hlboko vo vnútri, pomôže Škorpiónom odpúšťať a dôverovať.

Kunzit a Rodochrozit pomáhajú priniesť lásku do srdca Škorpióna napriek tomu, že tento orgán môže byť nezdravo obťažkaný príliš mnohých Škorpiónovými tajomstvami.

Zľava!
20.0  18.0  s DPH
Novinka
37.0  s DPH
40.0  s DPH
31.0  s DPH
29.0  s DPH