Znamenie Škorpión kamene

Drahé kamene Škorpión

Škorpión znamenie

Škorpión je znamenie, ktoré túži spoznať všetky tajomstvá ľudskej existencie a preskúmať hlbiny života. Vďaka svojej mimoriadne silnej vôli sú Škorpióni veľmi cieľavedomí, a keď si niečo zaumienia, idú za svojím cieľom naplno. Ich túžba po moci však môže byť taká silná, že sa môže rozvinúť do extrémnych foriem, čo vedie k prejavom nedôvery, žiarlivosti, pomstychtivosti a sklonu manipulovať s druhými. Sú to veľmi intuitívne osoby, ktoré dokážu ľahko odhadnúť zámery iných ľudí a veľmi dobre dokážu odhaliť manipulatívne a klamlivé situácie alebo pasce. Harmonizujúce náramky z drahých kameňov pre Škorpiónov zahŕňajú:

41.0  s DPH
Zľava!
25.0  s DPH
Zľava!
25.0  s DPH

Škorpióni sa riadia svojimi inštinktmi a dokážu sa správne rozhodnúť v správnom čase. Škorpióni sú tiež veľmi lojálni a oddaní svojim blízkym, čo z nich robí skvelých priateľov a partnerov. Ich intenzívne emócie a vášeň sa môžu prejaviť aj v ich vzťahoch, čo môže viesť k hlbokým a intenzívnym citovým väzbám. Keď sa však naruší ich duševná rovnováha, môžu sa prejaviť ako nedôverčiví a žiarliví. Celkovo bývajú veľmi citliví a ohľaduplní, ale keď musia urobiť pevné rozhodnutie, všetky emócie idú bokom. Ich niekedy prehnaná túžba po moci ich môže viesť k bezohľadnosti, najmä ak sa ocitnú v situácii, keď musia urobiť dôležité rozhodnutia. V týchto chvíľach sa Škorpióni sústredia na svoj cieľ a emócie nechávajú bokom.

Základné kamene pre Škorpióna priradené podľa dátumu narodenia:

  1. Granát udržuje zmyselnosť Škorpióna a zároveň rozvíja citové väzby. Poskytuje Škorpiónom nádej v krízových situáciách.
  2. Obsidián podporuje Škorpiónovu túžbu hrať sa s nebezpečenstvom a pomáha mu zostať verný svojim inštinktom.
  3. Malachit detoxikuje srdce Škorpióna a podporuje hojenie citových zranení. Umožňuje očistiť svoje pocity a oslobodiť sa od citovej záťaže, čo vedie k lepšiemu vyjadreniu pravého ja Škorpióna a k vyrovnaniu sa s jeho vnútornými konfliktami.

Účinky jednotlivých kameňov na Škorpióna:

Chryzokol pomáha Škorpiónom otvoriť sa druhým, prekonávať životné prekážky a žiariť.

Fluorit je pre Škorpióna prospešný, pretože mu umožňuje oslobodiť sa od starých a nefunkčných vzorcov myslenia a správania a otvoriť sa novým možnostiam. Pomáha mu vidieť svet s jasnejšou perspektívou a zlepšuje jeho schopnosť logického myslenia.

Akvamarín pomáha Škorpiónom vyrovnať sa so silnými a intenzívnymi emóciami, ktoré sa v nich môžu skrývať. Tento kameň tiež podporuje proces odpustenia a pomáha Škorpiónom budovať dôveru v seba samých a v ostatných.

Kunzit dokáže zahriať srdce Škorpióna láskou napriek tajomným bremenám, ktoré ho ťažia. Pomáha odstraňovať citové bloky a otvárať srdce novým zážitkom a láske.

Rodochrozit zasa podporuje sebadôveru a sebaúctu, čo môže byť pre Škorpióna veľmi dôležité, keďže toto znamenie môže byť náchylné k sebapodceňovaniu a sebakritike.

Chrysopras pomáha citlivým jedincom tohto znamenia naučiť sa odpúšťať a podporuje spracovanie zlých skúseností. Tento kameň tiež prináša pokoj a upokojuje myseľ, čo môže byť pre Škorpiónov veľmi užitočné, najmä v období, keď sú pod veľkým stresom.

Rubín je kameň, ktorý môže posilniť vášeň a energiu Škorpiónov a pomôcť im dosiahnuť ich ciele s pevným odhodlaním. Môže tiež pomôcť zvýšiť sebadôveru a sebavedomie Škorpiónov, čo im umožní realizovať ich ambície a sny.

Záhněda alebo dymový kremeň môže Škorpiónom pomôcť prekonať pocity strachu, úzkosti a depresie. Vďaka novonadobudnutej sebadôvere potom pomôže Škorpiónom poraziť ich vnútorných démonov a prekonať prekážky, ktoré sa im stavajú do cesty.

Vyberajte náramky a ďalšie šperky pre Škorpióna:

CELÚ PONUKU ŠPERKOV NA ZNAMENIE ŠKORPIÓNA NÁJDETE TU