Znamenie Strelec kamene

Drahé kamene Strelec

Strelci Znamenie

Ľudia narodení v znamení Strelca sú ako šíp vystrelený z luku, nezastaviteľní a odvážni, smerujúci k novým dobrodružstvám a výzvam, ktoré sa pred nimi otvárajú. Radi sa obklopujú ľuďmi, ktorí zdieľajú ich záujem o objavovanie nových vecí. Často sú priekopníkmi, ktorí idú vlastnou cestou a neboja sa riskovať. Neustále hľadajú odpovede, poznatky a túžia rozširovať svoje vedomosti. Strelci potrebujú byť neustále v pohybe, neznášajú stereotyp a dobre znášajú zmeny. Harmonizujúce náramky z drahých kameňov pre Strelca zahŕňajú:

63.0  s DPH
33.0  s DPH
43.0  s DPH

Strelci sú veľmi emocionálni a majú tendenciu konať podľa svojich pocitov, čo môže viesť k unáhleným rozhodnutiam. Preto je pre nich veľmi dôležité, aby dokázali ovládať svoje emócie a používať ich ako vodítko, pričom si stále zachovávajú rozum a rozvahu. V medziľudských vzťahoch potrebujú Strelci dostatok osobného priestoru a veľkú slobodu, aby mohli naplno rozvinúť svoje dobrodružné, nezávislé a sociálne jadro. Potrebujú manžela/partnera, ktorý chápe a rešpektuje ich potrebu nezávislosti a zároveň im poskytuje lásku a podporu.

Základné kamene pre Strelca priradené podľa dátumu narodenia:

  1. Lapis lazuli silne stimuluje Strelcovu túžbu po poznaní a zvyšuje sebavedomie.
  2. Sodalit zlepšuje intuíciu Strelcov a môže zlepšiť ich schopnosť jasne a efektívne sa vyjadrovať.
  3. Zafír usmerňuje Strelcovi výkyvy nálad.

Účinky jednotlivých kameňov na Strelca:

Beryl pomôže Strelcom nájsť šťastie a dobrú náladu v čase, keď sa cítia skleslí. Tento minerál má schopnosť upokojiť myseľ a uvoľniť napätie, vďaka čomu môže Strelcom pomôcť získať lepší pohľad na situáciu a zlepšiť ich.

Ametyst môže pomôcť strelcom s nespavosťou nastolením duševnej rovnováhy.

Čierny obsidián a bronzit pomáhajú Strelcom nájsť pevnú pôdu pod nohami, uzemniť a usporiadať ich chaotické myšlienky. Tieto kamene môžu tiež pomôcť Strelcom prekonať strach z neznámeho a posilniť ich sebadôveru v neistých situáciách.

Pyrit ako kameň šťastia pomáha Strelcom „zasiahnuť cieľ“. Pyrit môže pomôcť Strelcom nájsť motiváciu a energiu na dosiahnutie svojich cieľov a prekonanie prekážok.

Akvamarín pomáha Strelcom vyjadriť ich najlepšie myšlienky, ktoré môžu ponúknuť svetu.

Lepidolit, ktorý je veľmi upokojujúci, prináša rovnováhu do chaotického sveta Strelca. Tento kameň môže pomôcť zvládnuť výkyvy nálad a emocionálne stavy.

Topás posilňuje prirodzené vlastnosti Strelca, ako sú štedrosť, optimizmus a sebadôvera.

Vyberajte náramky a ďalšie šperky pre Strelcov:

Celú ponuku šperkov pre znamenie strelca nájdete tu