Znamenie Kozorožec kamene

Drahé kamene Kozorožec

Kozorožec znamenie

Kozorožec sa často stáva predstaviteľom a ochrancom poriadku s jasnými, realistickými a pevnými názormi. Jeho myšlienky sa sústreďujú na úspech, o ktorom je zvyčajne isté, že ho skôr či neskôr dosiahne. Vďaka svojmu ostrieľanému inštinktu dokáže rýchlo rozpoznať talenty a využiť ich na dosiahnutie vytúžených cieľov. Kozorožci sú skvelí vodcovia, ktorí svojimi schopnosťami motivujú a inšpirujú svoje okolie. Medzi harmonizujúce náramky s drahými kameňmi pre Kozorožca patria:

Kozorožci sú známi svojou obrovskou usilovnosťou a oddanosťou svojim cieľom. Bohužiaľ, sa stáva, že táto obetavosť môže priniesť obetu v podobe straty spontánnosti a túžby po dobrodružstve. Nedovoľte, aby Kozorožci uviazli v špirále stereotypu!

Základné kamene pre Kozorožca priradené podľa dátumu narodenia:

  1. Krištáľ je jeden z najlepších minerálov pre Kozorožca, pretože spája tieto tvrdé dříče s ich vyšším vedomím, a pomáha im objaviť ich skutočný účel a kroky, ktoré musia urobiť, aby zlepšili svoj život.
  2. Diamant podporuje energiu a ambície Kozorožca.
  3. Onyx chráni zrodenca Kozorožca pred negatívnymi vecami, ktoré sa im pripletú do cesty. Dodá im tiež do života štruktúru a rovnováhu, ktorú potrebujú na dosiahnutie úspechu.

Účinky jednotlivých kameňov na Kozorožca:

Čierny turmalín im pomáha zachovať pokoj a rozvahu aj v tých najťažších chvíľach. Jeho silná ochranná energia tiež chráni Kozorožca pred negativitou a pomáha mu zostať flexibilným, keď potrebuje zmeniť smer. Čierny turmalín je pre Kozorožca skvelým spoločníkom na ceste za úspechom!

Slnečný kameň mu dodáva radosť do života, optimizmus a túžbu po nových skúsenostiach, či už dobrých alebo zlých.

Morganit pomáha Kozorožcom potlačiť prehnaný pocit dôležitosti a prebúdza v nich lásku k životu a všetkému živému.

Dumortierit dodáva Kozorožcom univerzálnu sebadôveru a pocit bezpečia, čo podporuje ich pozitívny životný postoj. Vynikajúci kameň, ktorý zlepšuje sústredenie Kozorožcov a pomáha im dosahovať ich ciele.

Karneol v zrodencoch Kozorožca evokuje kreativitu, predstavivosť a predovšetkým spontánnosť.

Labradorit vraj pomáha Kozorožcom nezostať v stereotypoch a prekonať ich sklon k rigidnému mysleniu. Kozorožcom tiež môže dodať túžbu po dobrodružstve a vzrušení, čo ich povzbudzuje k prekonávaniu prekážok a testovaniu vlastných hraníc.

Vyberajte náramky a ďalšie šperky pre Kozorožca:

Celú ponuku šperkov pre znamenie kozorožca nájdete tu