Znamenie Blíženci kamene

Drahé kamene Blíženec

Blíženci znamenie

Blíženci sú znamením, ktoré je známe svojím intelektom a komunikačnými schopnosťami. Sú veľmi spoločenskí, radi sú stredobodom pozornosti a sú vynikajúcimi rozprávačmi, ktorí vedia pobaviť svoje okolie. Blíženci sú tiež veľmi tolerantní a dokážu zaujať objektívny postoj. Majú skvelú schopnosť vidieť veci z rôznych uhlov pohľadu a chápať a rešpektovať rôzne názory a postoje. Blíženci sú impulzívni a spontánni, pretože majú radi zmeny a vždy vyhľadávajú nové zážitky. Sú to ľudia, ktorí sa ľahko nudia a potrebujú neustálu stimuláciu, aby sa cítili živí a naplnení. Je to veľmi energické znamenie, ktoré dokáže ľudí okolo seba nabiť pozitívnou energiou. Harmonizujúce náramky z drahých kameňov pre Blížencov zahŕňajú:

Blíženci môžu byť príliš optimistickí a nevidieť potenciálne riziká. Sú to ľudia, ktorí sa zvyčajne zameriavajú na pozitívnu stránku vecí a nechcú si kaziť náladu negatívnymi myšlienkami. Takéto správanie však môže byť nebezpečné, pretože môže viesť k podceneniu rizík a následnej strate peňazí alebo času. Kvôli svojej nestálosti môže život Blížencov pripomínať horskú dráhu plnú náhlych vzostupov a pádov. Blížencov môže ich okolie kvôli ich nestálosti označiť za nespoľahlivých. Sú tiež náchylní na časté zmeny nálad a môžu mať problémy s udržaním emocionálnej rovnováhy.

Základné kamene pre Blížencov priradené podľa dátumu narodenia:

  1. Turmalín sa používa na ochranu Blížencov pred negatívnou energiou a zároveň prináša do ich života pozitívnu energiu. Tento kameň im pomôže chrániť sa pred negatívnymi energiami a emóciami, ako sú hnev, závisť a strach.
  2. Chalcedon podporuje zvedavosť Blížencov. Tento kameň môže Blížencom pomôcť otvoriť ich myseľ a rozvíjať ich vedomosti a chápanie.
  3. Machový achát má schopnosť vyrovnávať dve polarity Blížencov do stavu harmónie. Machový achát môže Blížencom pomôcť nájsť rovnováhu a povzbudiť ich, aby dokázali zharmonizovať a naplno využiť svoje rozmanité vlastnosti.

Účinky jednotlivých kameňov na Blížencov:

Tigrie oko má schopnosť podporiť Blížencov v ich úsilí odpútať sa od vonkajších vplyvov a sústrediť sa na to, čo je pre nich skutočne dôležité. Tento kameň podporuje pocit vlastnej hodnoty a môže Blížencom pomôcť prekonať strach a pochybnosti, ktoré im bránia v dosahovaní ich cieľov.

Modrý apatit môže Blížencom pomôcť objasniť skryté problémy tým, že prostredníctvom komunikácie uvoľní myšlienky, ktoré uviazli v podvedomí. Modrý apatit môže pomôcť vyjadriť sa jasne a úprimne bez toho, aby vyvolával zbytočné konflikty.

Zafír pomáha Blížencom zlepšiť koncentráciu, vďaka čomu sa môžu lepšie sústrediť na úlohy a projekty, na ktorých pracujú. To môže viesť k vyššej produktivite a výkonnosti v práci i v osobnom živote.

Modrý kyanit pomáha Blížencom vyjadrovať svoje myšlienky a pocity jasnejšie a v súlade s ich skutočným ja. Kyanit môže Blížencom tiež pomôcť nájsť vnútorný mier a pokoj a zlepšiť ich intuíciu a schopnosti duchovného rozvoja.

Akvamarín môže pomôcť vyriešiť vnútorné konflikty v komunikácii a podporiť porozumenie medzi ľuďmi. Ak sa Blíženci snažia vyjadriť svoje pocity a emócie, akvamarín im môže pomôcť nájsť správne slová.

Blíženci majú tendenciu chodiť s hlavou v oblakoch a byť príliš pozitívni. S tým pomáhajú acháty, ktoré ich dokážu vrátiť späť na zem a vniesť do ich životov stabilitu.

Fluorit dodá Blížencom energiu vo chvíľach, keď im chýba motivácia. Fluorit im môže pomôcť zlepšiť schopnosť logicky myslieť a rozhodovať sa s väčšou sebadôverou.

Serpentinit pomáha zlepšiť duševnú a emocionálnu stabilitu Blížencov, zabraňuje výkyvom nálad a impulzívnemu správaniu. Tento kameň tiež pomáha Blížencom otvoriť svoje srdce a rozvíjať empatiu a súcit s inými ľuďmi.

Vyberajte náramky a ďalšie šperky pre Blížencov:

33.0  s DPH
28.0  s DPH
63.0  s DPH
28.0  s DPH
45.0  s DPH
Novinka
AKCIA 2+1 zadarmo!
+
Nie je na sklade
145.0  s DPH
33.0  s DPH
62.0  s DPH
CELÚ PONUKU ŠPERKOV PRE ZNAMENIE BLÍŽENCI NÁJDETE TU