Ponúkame náramky z minerálov a vzácnych drahokamovrubínu, zafíru, smaragdu, topazu, tanzanitu a ďalších. Minerálne náramky z celého sveta sú krásnym talizmanom či darčekom. V ponuke našich ručne vyrábaných kúskov nechýbajú minerály dlho známe aj nedávno objavené.

Ku každému drahokamu máme certifikát pravosti, ktorý potvrdzuje, že ide skutočne o kameň prírodného pôvodu. Vždy vieme, v ktorej krajine bol drahokam vyťažený.

Šperky z minerálov navyše vyrábame ručne, v rámci záruky vám preto náramky kedykoľvek a rýchlo opravíme. Vyhýbame sa tiež umelo farbeným kameňom a syntetickým náhradám – chceme, aby vždy 100% vynikla krása prírodného drahokamu.
 
Náramky z minerálov navliekame na vysoko odolnú a kvalitnú elastickú šnúrku. Môžete si vybrať jednu z mnohých veľkostí náramku a napríklad aj prevedenie ukončovacej korálky, tak aby Vám šperk dokonale padol a ladil k Vášmu outfitu.
 

Vyberte svoj náramok z minerálov:

Šperky s prírodnými kameňmi nestrácajú svoju hodnotu, naopak nosením si k nim vytvárame vzťah. Pretože sú drahokamy prírodné, každý náramok vyzerá trošku inak a je úplne originálny – nikto iný na svete nebude mať rovnaký ako vy. Vyberte si šperk podľa svojho znamenia zverokruhu.

Ak by ste predsa chceli náramok podľa vlastného návrhu, vyrobíme vám šperk na mieru.

celá ponuka šperkov tu