Ponúkame náramky z minerálov a vzácnych drahokamov ako sú napr.: rubín, zafír, smaragd, topaz, tanzanit a mesačný kameň. Trimakasi minerálne náramky z kameňov z celého sveta sú krásnym talizmanom či darčekom. Naša ponuka sa pýši ručne vyrábanými šperkami, ktoré sú jedinečné a ktoré inde nenájdete.

V našej širokej škále nájdete minerály, ktoré sú známe už dlhé roky, ale aj také, ktoré boli objavené len nedávno. Môžete si byť istí, že všetky naše minerály sú pravé, pretože k nim máme certifikáty pravosti. Vieme presne, odkiaľ pochádza každý drahokam, a môžeme vám potvrdiť, v ktorej krajine bol vyťažený.

Naše šperky z minerálov sú ručne vyrábané s najväčšou starostlivosťou. Ponúkame rýchlu a kedykoľvek dostupnú opravu náramkov v rámci záruky. Snažíme sa vyhýbať umelo farbeným kameňom a syntetickým náhradám, aby sme zachovali krásu prírodných drahokamov.
Minerálne náramky navliekame na vysoko odolnú a kvalitnú elastickú šnúrku. Môžete si vybrať jednu z mnohých veľkostí náramku a napríklad aj prevedenie ukončovacej korálky, tak aby Vám šperk dokonale padol a ladil k Vášmu outfitu.

Vyberte svoj náramok z minerálov:

Amulety pre prosperitu

Zľava!
32.0  s DPH
27.0  s DPH
28.0  s DPH

Šperky s prírodnými kameňmi nestrácajú svoju hodnotu, naopak nosením si k nim vytvárame vzťah. Pretože sú drahokamy prírodné, každý náramok vyzerá trošku inak a je úplne originálny – nikto iný na svete nebude mať rovnaký ako Vy. Vyberte si šperk podľa svojho znamenia zverokruhu.

Ak by ste predsa chceli náramok podľa vlastného návrhu, ponúkame možnosť vyrobiť vám šperk na mieru. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a objavte krásu prírodných minerálov s Trimakasi.

Novinka
36.0  s DPH
3 za cenu 2
163.0  s DPH
Novinka
59.0  s DPH
64.0  s DPH
Zľava!
30% !
42.0  s DPH
celá ponuka šperkov z minerálov tu